Popüler Masajlarımız

Medikal Masaj

Medikal Masaj

Medikal Masaj Hizmeti ile sırt ,boyun ,bel ağrılarına etkin çözüm sunuyoruz,Profesyonel ekibimiz bir telefonla hizmetinizde


Refleksoloji

Refleksoloji

Refleksoloji çoğunlukla ayak olmak üzere el ve kulaklara masaj ve baskı uygulanarak yapılan bir alternatif tedavi metodudur.Hakkımızda

Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj,evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

İster evinizde olun, ister iş yerinizde, Mobil Masaj ekibi, tedavi masajı ile hijyenik ve güvenilir çalışma prensibiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Sizi, günün stresinden ve iş hayatınızın yoğunluğundan uzaklaştırıyoruz. Hizmetlerimiz, fiyat bilgisi, kampanyalar, rezervasyon ve Mobil Masaj ile ilgili her konuda bilgi almak için rezervasyon kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Ofis Masajı

Çağımızın rahatsızlığı olan baş, boyun, bel, sırt, omuzlar, ayak ve buna benzer bölgelerde oluşan, kas ağrıları, spazmlar, tutulmalar gibi şikayetler özellikle masa başında çalışanlar için sık sık tekrar eden bir sorun olmaktadır. Bir masaj türü olan Ofiste masaj diğer ismiyle sandalye masajı, sık tekrarlayan bu sıkıntıların giderilmesi, ofis çalışanınızın stres, kaygı ve benzeri durumlarını ortadan kaldırmak, ağrıların dindirilmesi gibi sorunlarına çözüm getirmek için yapılan bir, masaj türüdür.
Ofis masajı ile çalışanların verimliliği artmakta, stres kaygı gibi durumları azalmakta özellikle de sırt, bel, boyun gibi bölgelerde oluşan ağrıların giderilmesi hedeflenmekte, ayrıca motivasyon yükseltici etki sağlanmaktadır. Sizde, personelinizi masaj terapisi ile ödüllendirmek istemez misiniz. Kurumsal şirketlerin personellerine yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz kurumsal masajın, personel verimliğini arttırmaya yönelik olarak fuar, organizasyon, kongre, toplantı ve tanıtım çalışmalarınızda da hizmet vermekteyiz..

• Ofiste Masaj ile Etkinliği artırın - Hayattan zevk almak ve boyun ağrınız ve omuzlarınız düğümlendiğinde yapılması gerekenlere odaklanmak zor. Bir masaj tam anlamıyla kafanızı temizler. Sinir sisteminizin parasempatik, istirahat ve sindirim moduna girmesine ve kaslarınızdaki gerginliği azaltmasına izin vererek, aklınızın kas ağrısından dolayı rahatsız edilmemesine nasıl yardımcı olur. • Strese tepkileri kontrol edin - Kısa bir ofis masajı bile rahatlama sağlar ve stres yanıtı döngüsünü kırmak için vücudun sinir sistemini sıfırlar. • Kurumsal Masaj sayesinde İlişkileri geliştirin-Daha az kas gerginliği olan, daha az stresli olan insanlar, daha iyi bir ruh halindedir ve bu, işteki diğer insanlarla daha kolay anlaşılmasını sağlayabilir. • Modern yaşamın doğasında var olan dolaşım sorunlarına karşı koyma - Cilt yoluyla kasları masaj yapmak, bir pozisyonda uzun süre oturma nedeniyle azalmış akan kan, sırt, boyun, bacak ve kolların akışını mobil masaj arttırır.

Bize Ulaşın

Telefon: 0 549 332 0 444 - 0 312 503 59 44

E-mail: bilgi@mobilmasaj.com

Ofis Masajı

Ofis Masajı

ŞİRKET ÇALIŞANLARINA KURUMSAL MASAJ HİZMETİ Mobil Masaj
Yerinde Masaj

Yerinde Masaj

ŞİRKET ÇALIŞANLARINA SANDALYE MASAJI HİZMETİ Mobil Masaj
İş Yerinde Masaj

İş Yerinde Masaj

OFİS ÇALIŞANLARINA OFİSTE MASAJ HİZMETİ Mobil Masaj
Şirketlere Masaj

Şirketlere Masaj

ŞİRKET ÇALIŞANLARINA OFİS MASAJI HİZMETİ Mobil Masaj

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI