Kurumsal Masaj Hizmetleri


Kurumsal Masaj

Firma çalışanlarına yönelik olarak yapılan kurumsal masaj hizmeti çalışanlara 15 dakikalık seanslar halinde uygulanmaktadır.Talepler doğrultusunda sandalye masajı 10 dakika ile 20 dakika sürelerine uzatılabilir ve düşürülebilir.
Yurt dışında birçok firma personellerini ödüllendirmek yada sağlık açısından belirli periyotlarda bu hizmetleri satın almaktadırlar.
Ofiste masaj hizmeti ile yapılan masaj terapisinde çalışanlara kıyafet üzerinde uygulanmaktadır.Kurumsal masaj hizmetinde çalışanlara sırt , kollar , boyun ve baş bölgelerine masaj çalışması yapılmaktadır.
Yapılacak masaj aktivesi için sertifikalı ve diplomalı masör yada masöz terapist arkadaşımız çalışma yapmaktadır. (Türk ve Eğitimci Terapistlerimizden Oluşmaktadır.
Refranslarımızdan Tadım- N11 - Turkcell - Mbsays - Creasaurco- Koç Holding Demir Export -Fox Tv - Aktif bank - Bestseller -Watsons-Çeşitli ajanslar - Fuar etkinlikleri çalışma yaptığımız referanslarımızdan bazı firmalardır.
Mobil Masaj bir marka olup İstanbul-Ankara-İzmir olmak üzere çeşitli illerde ve Tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.
Etkinlik alanlarımız
1-Kadınlar günü
2-Babalar günü
3-Sevgililer günü
4-Anneler Günü
5-Kongre , seminer ve toplantılar
6-Yılbaşı etkinliği
7-Fuar etkinlikleri
8-Özel günler ve diğer aktivite projeleri
Mobil Masaj Türkiye anlaşmalı olduğu birçok firmaya belirli periyotlar ofis masajı hizmeti sunmaktadır.Kurumsal masaj hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyat bilgisi için bizlere rezervasyon kısmından ulaşabilirsiniz.

Süresi : 15 dakika - Fiyatı : sorunuz


Randevu Alın