Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/mobilmas/mobilmasaj.com/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Notice: WP_Scripts::localize fonksiyonu hatalı çağırıldı. $l10n parametresi bir dizi olmalıdır. Komut dosyalarına rastgele verileri iletmek için bunun yerine wp_add_inline_script() işlevini kullanın. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 5.7.0 sürümünde eklendi.) in /home/mobilmas/mobilmasaj.com/wp-includes/functions.php on line 5833
Mobil Masaj | Ofis Masajı | Kurumsal Wellbeing | Wellness

Ofis Masajı Nedir ? – Nasıl Yapılır

Şirket Çalışanlarına Masaj Hizmeti
25 Ağustos 2017
Ofis Masajı Uygulaması – Mobil Masaj
28 Şubat 2018

Ofis Masajı Nedir ? – Nasıl Yapılır

Ofis masajı sırt, omuz ve boyun ve kollarınıza odaklanan tipik olarak 10 ila 15 dakika kısa bir oturma masaj tarzıdır. Sandalye masajı giysiler üzerinde yapılır ve herhangi bir masaj yağı gerekmez .

Sandalye masajı için özel bir koltuğa oturtun, yüzünüz beşikte duruyor, yere bakıyor, kollarınız için destekler var. Terapist, yağ gerektirmeyen yoğurma, sıkıştırma ve bükülme gibi İsveç masaj hareketlerini kullanarak kas gerginliğini hafifletirken sırtınızı ve boynunuzu tamamen rahatlarsınız.

 Sandalye masajı genellikle havaalanı kaplıcaları ve ticaret fuarları gibi yüksek stresli mekanlarda verilir . Tam gerilimli bir spazm oluşturmadan önce kas gerginliğini gidermek için harika bir yoldur.
İş yerinde sunulan sandalye masajı verimliliği artırabilir ve stresini azaltabilir. 2011’de “Alternatif ve Tamamlayıcı Tıp Dergisi” nde yayınlanan bir çalışma, haftada iki kez sandalye masajlarının kas iskelet sistemi ağrısı ve ağrıyı azalttığını ve bir ay sonra artmış hareket aralığının bulunduğunu tespit etti. 2012’de “Tamamlayıcı Tedaviler Klinik Uygulamada”, çalışma saatleri boyunca hemşirelere 15 dakikalık sandalye masajı sunmanın stresini önemli ölçüde azalttığını gösteren bir çalışmayı rapor etti. Çalışanlar can sıkıcı değilken ve vurgulansa da, işle ilgili görevlere daha fazla odaklanabiliyorlar.