Mobil Masaj Hizmeti

Kurumsal  Masaj Atölyeleri, Etkinlik Masajı ve Mobil Spa Etkinlik Hizmetlerinde uzmanlaşmış lider ulusal Kurumsal Sağlık ve Wellbeing şirketiyiz.
Ajans ve Etkinlik Koordinatörlerinden oluşan özel ekibimizin ofisinize veya etkinliğinize işyerine ofis masajını getirmenin stresini almasına izin verin. Parmaklarımızın ucundaki kapsamlı bir Lisanslı ve Sigortalı Masaj Terapistleri Ulusal Ağı ile, gerginliği azaltan, zihni rahatlatan ve herkesi çalışmaya hazır hale getiren Yerinde Sandalye Masajları sağlamaya yardımcı olabiliriz.
 
Moralleri yükseltmek ve iyi niyet oluşturmak için uygulamalı bir yaklaşım mı arıyorsunuz? Kalabalıkları çekmek ve etkinliğinizde kalıcı bir izlenim bırakmak ister misiniz? Ardından Mobil Sandalye Masajı ve Spa hizmetlerini işletmenize dahil etme hakkında daha fazla bilgi edinin – siz de hemen daha iyi hissedeceksiniz.
  • Bir masaj türü olan iş yerinde mobil masaj hizmeti, sık tekrarlayan bu sıkıntıların giderilmesi, ofis çalışanlarının stres, kaygı ve benzeri durumlarını ortadan kaldırmak, ağrıların dindirilmesi gibi sorunlarına çözüm getirmek için yapılan bir, masaj türüdür.
  • Ofis masajı ile çalışanların verimliliği artmakta, stres kaygı gibi durumları azalmakta özellikle de sırt, bel, boyun gibi bölgelerde oluşan ağrıların giderilmesi hedeflenmekte, ayrıca motivasyon yükseltici etki sağlanmaktadır.
Sandalye Masajları, herhangi bir Masaj Etkinliğine veya Kurumsal Sağlık Programına olumlu bir atmosfer getirmenin garantili bir yoludur. Masaj Terapisinin kötü duruş, karpal tünel semptomları gibi işle ilgili sorunlara yardımcı olduğu ve düşük çalışan moralini artırdığı gösterilmiştir. Birçok şirket ve birey, çalışanlarına, müşterilerine ve önemli olan herkese ilişkilerine ne kadar değer verdiklerini göstermenin ekonomik yollarını bulmakta sorun yaşıyor. Size yüksek nitelikli bir Ofis Masaj Terapisti’ni tercih ettiğiniz yere gönderelim ve Etkinliğinizi ne kadar etkileyebileceğini görün.
 

Günümüzün rekabetçi istihdam ortamında her avantaj fark yaratabilir. Çalışan sağlık programlarının, çalışanlara hem fiziksel hem de psikolojik faydalar sağlamanın popüler bir yolu haline gelmesinin bir nedeni budur. Kurumsal Etkinlik Masajı,  kaslar ve zihin, iş gücü ve yönetim için kapsamlı bir yerinde sağlık çözümü sunarız

 

” Mobil Masaj Ekibi ” Ofis Masajı ” konseptiyle, çalışanlarına değer veren, iş verimini ve konsantrasyonu, dolayısı ile kârı arttırmayı hedefleyen şirketlerin personeline, giysi üzerinden tek kullanımlık örtülerle yapılan Kurumsal Masaj hizmeti sunmaktadır. İşyerinde bir oda, tarafımızdan her türlü ekipman sağlanarak masaj odasına dönüştürülür. 15 dakikalık seanslarla işyerinizde çalışan tüm personelin masaj hizmeti alması hedeflenir. ”

Leave A Comment

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks
X